100 kva regülatör 100 kva regülatör

100 kva Trifaze Servo Regülatör

Şehir şebekesi yada sanayi şebekesi üzerinden elektrik alın her ikisinde de değişik zamanlarda cihazlarınıza gelen voltaj gerilimi olması gerekenden düşük ya da yüksek olarak gelebilir. Trifaze servo regülatörler sanayi şebekesinden gelen gerilimi 380 volta sabitleyerek elektrikli yada elektronik cihazaların olması muhtemel elektriksel arızalardan koruyacaktır.

Tüm yatırımcılar ve girişimciler bilirler ki işi kurduktan sonra ilerlemek kadar en az maliyetle mevcut iyi başlangıcı korumak çok önemlidir. Kamu alanlarında ise durum en az maliyetle mevcut işlerin yapılmasını sağlayacak fiziki potansiyel kesinlikle korunma altına alınmalıdır ki devlet zarara uğramasın.100 kva trifaze servo regülatör ister sanayide faaliyet gösterin ister askeriye gibi,hastahane gibi bir kamu kurumu olun sizin için ideal bir voltaj sabitleyici olacaktır.

Her biri birbirinden pahalı olan elektrik elektronik cihazlar ömürlük alınmakta fakat elektrik dalgalanmaları ile garantisini bile doldurmadan arızaya geçmektedir. Elektrik dalgalanmalarından kaynaklanan arızaları garanti kapsamında tutmayan teknik servisler, kullanıcılara yüklü faturalar çıkartarak cihazı çok daha pahalı hale getirmektedir. Regülatör kullanılan mekanlarda hiçbir cihaz voltaj iniş çıkışlarından etkilenmez. 100 kva regülatörler, 380 volt sabitleyici olarak tüm cihazları akım dalgalanmalarına karşı korur.

Reksan Enerji

Uygun Fiyat Yerli Üretim Voltaj Regülatörü 

Ebat 

En / Derinlik / Yükseklik  Cm 00X00X00

Kg

Çalışma Şekli

Mikro işlemcili Tam Otomatik Servo Sistem Regülatör

Voltaj Ayar Sahası

310/450 - 380 Volt - Kullanıma Özel Üretim Mevcut

 Frekans

47/60 Hz ± %5

Çıkış Voltajı

380 Vac ± %1 %3 (İstenilen Değere Ayarlanabilir

Çıkış Koruması

Standart Regülatör W Otomat N/H Sigorta

Ekran

Giriş/Çıkış Voltajını Gösteren Dijital  Ekran

Regülasyon Hızı

100 Volt /Saniye

Transformatör Varyak Sargıları

Elektrostatik Silisli Sac Ve Özel İletken Tel

Yük Altında Verimi

% 98

Şebeke Regülatör Aktarma

Pako Şalter ile

Giriş Çıkış Bağlantı

Klemens / Skp Pabuç

Akustik Ses Seviyesi

50 Db’den Düşük

Çalışma  Sıcaklığı

- 40 °C  + 60 °C

Garanti

2)Yıl