10 kva regülatör 10 kva regülatör

10 kva Trifaze Servo Regülatör

Reksan Regülatör sistemleri kullandığınızda emin olun elektrik faturanız yükselmeyecektir. Çünkü Reksan regülatörleri yüksek teknolojinin bir ürünüdür. Elektrik şebekesinden gelen akımı saniyede 100 volt düzeltme hızı ile 380 VAC aralığına çeker. Burada regülatörün amacı cihazların farklı seviyelerde gelen akım ile bozulmamaları ,hassasiyetlerini yitirmemeleridir.

Reksan Servo Regülatörler işçilik kalitesi olarak 30 yılı aşkın deneyimiyle rakiplerinin önünde yer almaktadır. Yüksek teknoloji ile birleşen eşsiz Regülatör Sektör deneyimi regülatör gerektiren bölgelerde reksan regülatör sistemlerinin neden seçildiğini gözler önüne serer.

Sanayi hattına sahip bölgelerde ekonomik olması bakımından yaygın olarak kullanılan 10 kva trifaze servo trifaze regülatörler ürünlerimizden biridir. Fabrikanızda bağlı olduğunuz elektirik şebekesinde , o bölgedeki yoğun kullanımdan dolayı bir aksaklık ve sürekli bir voltaj farkı var. Riskli bir bölgedesiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece Reksan Regülatörü aramaktır. Size tüm çalışanlarımız regülatör sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi verecektir. İhtiyacınız olan regülatörü almanıza yardımcı olacaklardır. Böylece ne az ne fazla sadece ihtiyacınız olan kadar bir maliyetle çalışma ortamınızın kalitesini ve cihazlarınızın sağlamlığını garanti altına almış olursunuz.

Bankacılık sektöründe, hastanelerde, askeride, sanayi sektörlerinde trifaze servo regülatör kullanımı mevcut olup referanslarımızı tek tek arayabilir ve sitemizde referanslarımız kısmından ulaşabilirsiniz.

Reksan Enerji

Uygun Fiyat Yerli Üretim Voltaj Regülatörü 

Ebat 

En / Derinlik / Yükseklik  Cm 00X00X00

Kg

Çalışma Şekli

Mikro işlemcili Tam Otomatik Servo Sistem Regülatör

Voltaj Ayar Sahası

310/450 - 380 Volt - Kullanıma Özel Üretim Mevcut

 Frekans

47/60 Hz ± %5

Çıkış Voltajı

380 Vac ± %1 %3 (İstenilen Değere Ayarlanabilir

Çıkış Koruması

Standart Regülatör W Otomat N/H Sigorta

Ekran

Giriş/Çıkış Voltajını Gösteren Dijital  Ekran

Regülasyon Hızı

100 Volt /Saniye

Transformatör Varyak Sargıları

Elektrostatik Silisli Sac Ve Özel İletken Tel

Yük Altında Verimi

% 98

Şebeke Regülatör Aktarma

Pako Şalter ile

Giriş Çıkış Bağlantı

Klemens / Skp Pabuç

Akustik Ses Seviyesi

50 Db’den Düşük

Çalışma  Sıcaklığı

- 40 °C  + 60 °C

Garanti

2)Yıl