15 kva regülatör

15 kva Regülatörler

Regülatörün anlamı ; kullanıldığı alanda hız, güç, frekans ve özellikle gerilim ile akımı sabit tutmaya yarayan cihazdır.

İster imalathaneler ,fabrikalar gibi pek çok cihazın imalat yerinde kullanılması gereken onca cihazın korunması ve hassas çalışma düzenlerinin bozulmaması için, ister evlerde ,hastanelerde ,ofislerde ,konutlarda ,okullarda ,kurumlarda kullanmak üzere regülatörlere ihtiyaç duyulur.

Çünkü şebekeden gelen gerilimin düşük ya da yüksek gelmesi , yaşanan alçalıp yükselme özellikle bir yerin ısısını ,nemini, basıncını , hızını ,seviyesini hassas ölçen cihazları bozmaktadır.

Hassas çalışan bu cihazlar bozulduğunda işlevlerini yerine getiremezler. Çoğu cihaz garanti kapsamına elektrik şebekesinden kaynaklanan arızalar alınmamaktadır.

Büyük bir fabrikanız var yeni kurmuşsunuz , yüksek tutarlarda harcamalar yaparak cihazlar ,makineler almışsınız ancak bir süre sonra cihazlarınız hasar görmeye başlamış. Nitekim özellikle büyük şehirlerde kalabalık nüfus ve sanayi bölgelerinde aşırı yüklenmeyle yaşanan akım dengesizlikleri –İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Adapazarı, Konya, Adana , Antalya, Bursa – Reksan Regülatör tarafından sıklıkla giderilmektedir. Göz ardı edeceğiniz küçük bir masraf sizi daha büyük harcamalardan ve hatta zararlardan koruyacaktır. Regülatör temin etmeyi ihmal etmeyiniz.

Reksan 15 kva Regülatörleri Ucuz mudur?

  • Ucuz kelimesi insanlara kalitesiz fikrini de beraberinde getirmektedir.
  • Reksan Regülatörler kesinlikle tam da bu yüzden ekonomiktir.
  • Cihazlarınızın emniyetini sağlayarak uzun yıllar kullanılabilirliğini sağlar. Böylelikle Eski makinalarınıza tamir ücreti ödemektense , regülatör almakla yatırımınızı geniş bölgelere yayma imkanı bulursunuz ya da o meblağ ile yeni makinalar alabilirsiniz.
  • Regülatör kullanmanın rahatlığını yaşayanlar cihazlarını uzun yıllar sorunsuz kullanarak masraf yapmaktan kurtulmaktadır. 15 kva regülatör, hem ekonomik hem de kaliteli bir ürün olarak geniş bir alanda kullanılmaktadır.
  • Son teknoloji regülatörler hakkında detaylı bilgi için Reksan regülatörün web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Reksan Enerji

Uygun Fiyat Yerli Üretim Voltaj Regülatörü

Ebat

En / Derinlik / Yükseklik  Cm 00X00X00Kg

Çalışma Şekli

Mikro işlemcili Tam Otomatik Servo Sistem Regülatör

Voltaj Ayar Sahası

180/260 - 220 Volt - Kullanıma Özel Üretim

Frekans

47/60 Hz ± %5

Çıkış Voltajı

220 Vac ± %1 %3 (İstenilen Değere Ayarlanabilir

Çıkış Koruması

Standart Regülatör W Otomat, N/H Sigorta

Ekran

Giriş/Çıkış Voltajını Gösteren Dijital  Ekran

Regülasyon Hızı

100 Volt /Saniye

Transformatör Varyak Sargıları

Elektrostatik Silisli Sac Ve Özel İletken Tel

Yük Altında Verimi

% 98

Şebeke Regülatör Aktarma

Pako Şalter ile

Giriş Çıkış Bağlantı

Klemens / Skp Pabuç

Akustik Ses Seviyesi

50 Db’den Düşük

Çalışma  Sıcaklığı

- 40 °C  + 60 °C

Garanti

2)Yıl