Bilgi kaybını ve kesintili çalışmayı engelleyerek verimli bir çalışma imkanı sunan 3/1 30kVA güç kaynağı, elektrik dalgalanmaları ve kesintileri yaşandığında enerji üretmeye devam ederek çalışma performanslarını düşürmez.

Enerji düzensizliği olarak adlandırdığımız güç kaynağının kullanım sebepleri:

  • Voltajda ani yükselmesi Sıçrama adı verilen bir enerji düzensizliğidir.
  • Voltajın ani düşüşü Sarkma adı verilen bir enerji düzensizliğidir.
  • Tamamen gerilim yokluğudur ve bilgi kaybına neden olan enerji düzensizliği Black-out olarak adlandırılır.
  • Yoğun iş saatlerinde meydana gelen voltajda uzun süreli bir düşme enerji düzensizliğine Brown-out denir.
  • Diğer bir tür çeşit girişim gürültüdür. Şebekeden kaynaklanabilir. Sinüs dalga şeklinin bozulmasına neden olur.

Reksan kesintisiz güç kaynağı satın alarak cihazlarınıza ve verilerinize bir şans verin: Tel:0 212 264 19 60-0 212 210 19 73 Faks:0 212 264 18 97-Gsm:0 532 551 53 37

3/1 30kVA güç kaynağı, Reksan regülatörün en gözde güç kaynaklarından olup, büyük işletmelere kadar her alanda kullanılan ve ihtiyaçlara sorunsuz cevap veren bir cihazdır.Enerji düzensizliklerinde yaşayacağınız kalıcı hasar iş veriminizi düşüreceği gibi ,veri kaybınız imajınızıda zedeleyebilir. Bunu enerji düzensizliklerine neden olan etkenler olarak incelemek gerekebilir.

Enerji Düzensizliklerine Neden Olan Etkenler:

  • Yüksek frekanslı makine kullanımına bağlı enerji sıkıntısı.
  • Endüstriyel alanların ya da tesislerin çevresinde motor, kaynak makineleri veya makinelerin kullanılması sonucu ortaya çıkan çok yüksek ya da alçak geçiş voltajı, gürültü ve parazit.
  • Fırtına, yıldırım ve elektrik şokları, tayfun, deprem gibi doğal afetler enerji sorunlarına yol açar.

Reksan regülatörün güç kaynakları güvenilirliği ve performansı test edilerek piyasaya sunulan kaliteli cihazlardır. Enerji düzensizlikleri ile mücadele etmeniz için İstanbul kesintisiz güç kaynağı arayışınızda ilk kesintisiz güç kaynağı markası Reksan’dır.

Kesintisiz Güç Kaynağı kullanıcı hataları:

Kesintisiz Güç kaynağının aküden beslenme süresi kısıtlıdır. Tamamiyle aküyü boşaltacak kadar kullanılmamasında fayda vardır.

Çünkü akülerin tamamen bitirilmesi akünün kullanım ömrünü kısaltır. Aniden elektrik geldiğinde gelen fazla akım devreye zarar verir. Ancak kesintisiz güç kaynağını sonuna kadar bitirdiyseniz full şarj yapmanız da şarttır.

Kesintisiz güç kaynağınıza bağlanmaması gereken bir takım cihazlarda mevcuttur. Elektrikli ısıtıcılar, lazer yazıcılar , fotokopi makineleri gibi.

3/1 faz bir güç kaynağı olarak son teknolojik donanımlara sahip ve uzun ömürlüdür. Reksan regülatör, referansları çok güçlü ve tecrübeli bir firma olarak sektörün en kaliteli güç kaynaklarını üretmektedir.

Kesintisiz Güç Kaynaklarının kullanılabileceği Cihazlar:

Fax-modem cihazı, inkjet veya pen plotter, telefon santrali, güvenlik sistemleri , Bilgisayar, dot-matrix yazıcı, ink-jet ve bubble,jet yazıcı, scanner, terminal, digitizer, POS, faks makinesi, yazar kasa ve bunun gibi her türlü elektronik cihaz kesintisiz güç kaynaklarına bağlanabilir.

Bağlanmaması gerekenler:

Kesintisiz Güç Kaynaklarına ,lazer yazıcılar, fotokopi makineleri, elektrikli ısıtıcılar, soba, vantilatör, klima gibi cihazlar yada aydınlatma cihazları bağlanmaz. Bu cihazların kalkış akımları fazladır. Güç kaynağının ısınıp zarar görmesine sebep olurlar.