3/1 7,5kVA Güç Kaynağı

Kesintisiz güç kaynakları önemli midir? Türkiye’de sağlanan enerjide yaşanan kesintiler, uzun süren voltaj düşüşleri ve voltaj yükselmeleri hep mevcuttur.

şyerinizde ya da evinizde işlerinizin mevcut durumunu korumak ve cihazlarınızın donanımsal hasar almaması için kesintisiz güç kaynağı kullanmanızı tavsiye ederiz. Kesintisiz güç kaynağı cihazlarınız için bir koruma kalkanı gibi olacaktır.

3/1 faz güç kaynakları, bilgi kaybolmasının önüne geçen ve elektrik kesildiğinde hemen devreye girerek cihazın çalışmasına devam etmesini sağlayan fonksiyonel makinelerdir. Reksan regülatör, her sektöre uygun güç kaynakları ile sektöründe bir numaradır.

Güç kaynağı kullanımı ile cihazlarınızı korumazsanız;

  • Kesintisiz güç kaynağı olmadan , güç kartları yanabilir.
  • Kesintisiz güç kaynağı olmadan , ekranlar kararabilir.
  • Kesintisiz güç kaynağı olmadan , hard disk'e yazarken elektrikler kesilirse tüm bilgiler kaybolabilir.
  • Kesintisiz güç kaynağı olmadan ,'Path' hatalarıyla karşılaşılabilir.
  • Kesintisiz güç kaynağı olmadan ,Hard diskte şifre koruması kullanılıyorsa ve oku/yaz sırasında enerji kesilirse şifre kaybedilebilir.
  • Kesintisiz güç kaynağı olmadan ,Donanımın herhangi bir parçası zarar görebilir.

Kesintisiz güç kaynaklarını sürekli kullanmanız gerekmez. Güç kaynağına bağlı olan bir yük , bir cihaz yok ise açık kalması sadece aküler boşu boşuna boşalacaktır.

Eğer akü deşarjına karşı bir koruma var ise bu geçerli olmayacaktır. Akü boşalmayacaktır.

Kesintisiz güç kaynağınız uzun süre kullanmayacaksınız ; merak ettiğiniz kesintisiz güç kaynağınızı ne sıklıkta şarj etmeniz gerektiğidir.

İki ya da üç ayda bir şarj etmeniz gerekmektedir.24 Saat Kesintisiz Güç Kaynağınızı çalıştırmanıza gerek yok.

Elektrik kesintisine tahammülü olmayan sektörlerde sürekli bir enerji aktarımı sağlayan 3/1 7,5kVA güç kaynağı, Reksan regülatör üretimleri ile kullanılarak kesintisiz çalışmayı sağlayan cihazlardır.

Reksan kesintisiz güç kaynağı satın alarak cihazlarınıza ve verilerinize bir şans verin: Tel:0 212 264 19 60-0 212 210 19 73 Faks:0 212 264 18 97-Gsm:0 532 551 53 37