3 / 1 6 Kva Güç Kaynağı

Bulunduğunuz yerde şebekeden kaynaklı gerilim mevcutsa, şebekeyi ayarlar ve yüke verir, şebekede kesinti olduğunda kesintisiz güç kaynağı kısa süreli besleme yapabilen yapar.

Güç kaynakları, kendilerine bağlanan cihazları şebeke kesintilerinden korur. AC kesintisi olduğunda kesintisiz güç kaynağı enerji sağlar.

6 Kva Güç kaynağının en önemli görevleri:

  • Kesintisiz güç kaynağına bağlı cihazlara koruma sağlamak
  • Şebeke kesintisinde yedek enerji sağlamak.

Reksan Regülatör ; 3/1 faz kesintisiz güç kaynakları, her yerde enerji kesintisi olduğunda devreye girer. Günümüzde teknolojinin günün her saati her yerde kullanıldığını düşünürsek düzenli enerji aktarımı sağlayarak cihazların çalışmalarını sağlar.

3/1 faz güç kaynakları, sağlam ve dayanıklı yapıdadır. Reksan regülatör, %100 yerli üretim yapan bir firmadır. İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye illerine ve yurtdışına da hizmet vermektedir.

Genel olarak jeneratörlerle karıştırılan kesintisiz güç kaynaklarının kullanım amacı elektrik kesilmesi sonrasında 10 dakikaya kadar sizlere acil işlemlerinizi yapmanız için zaman kazandırmasıdır. Jeneratörler ise uzun süreli enerji sağlarlar.

Kesintisiz güç kaynağı art arda , bağlanırsa yani birinin çıkışı ,diğerinin girişine, daha fazla güç elde edemezsiniz. Elinizde iki adet kesintisiz güç kaynağı var ise birbirlerinin ardı sıra bağlandıklarında elde edilen güç artmayacaktır.

Kısacası seri bağlanan kesintisiz güç kaynakları size elde edilen gücü arttırmayacağı gibi , sisteme yüzde yüz aşırı yük yüklenmiş olur ki bunu kesinlikle istemeyiz. Elde edilecek gücü arttırmak için kesintisiz güç kaynakları paralel bağlanmalıdır.

Kesintisiz güç kaynağına bağlanan cihazların mevcut toplam gücü kesinlikle güç kaynağının gücünden fazla olmamalıdır.

Reksan kesintisiz güç kaynağı satın alarak cihazlarınıza ve verilerinize bir şans verin: Tel:0 212 264 19 60-0 212 210 19 73 Faks:0 212 264 18 97-Gsm:0 532 551 53 37