7,5kva regülatör

7.5 kva Trifaze Servo Regülatör

Yükselen ya da düşen voltaj direk elektrikle çalışan cihaza ulaştığında garanti kapsamından çıkmasına neden olacak türlü türlü arızaya sebep olur. Regülatör çalışma olması prensibi gereği yüksek yada düşük gelen voltajı 380 voltta sabit tutar . Bu da elektrikli cihazda olabilecek hasarları engelleyecektir. Sanayi şebeke hattını kullanıyorsanız servo kontrollü tam otomatik bir trifaze regülatör olan 7,5 kva regülatör, 380 volt sabitleyici bir ürün olarak kullanabileceğiniz regülatörlerden sadece bir tanesidir.

Reksan Regülatör ürünlerinin daima arkasındadır. Yerli üretimiyle ülke ekonomisine destek olan Reksan sizlerin yedek parça alımında kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve regülatör yedek parçalarını temin edebileceğiniz bir regülatör firmasıdır. İstanbul’da yer alan firmamız ve imalathanemiz ile sizleri herdaim tesisimizi gezmeye bekleriz. İçiniz rahat olsun ister sanayi hattına ister şehir şebekesine bağlı olun ,monofoze servo voltaj regülatörleri , trifaze servo regülatörlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

7.5 kva trifaze servo regülatör sessiz çalışır.Ekonomiktir. Reksan sizi ,regülatör kullanacağınız mekanın ihtiyacına bağlı olarak satın alarak uyarak ve size uygun regülatörü almanız için her türlü desteği verecektir. Türkiye ve yurtdışında regülatör deyince geleceğiniz ilk adres Reksan Regülatördür.%100 yerli üretimi ve 30 seneyi aşkın deneyimiyle  voltaj dalgalanmasıyla cihaz bozulmalarına son!

Reksan Enerji

Uygun Fiyat Yerli Üretim Voltaj Regülatörü 

Ebat 

En / Derinlik / Yükseklik  Cm 00X00X00

Kg

Çalışma Şekli

Mikro işlemcili Tam Otomatik Servo Sistem Regülatör

Voltaj Ayar Sahası

310/450 - 380 Volt - Kullanıma Özel Üretim Mevcut

 Frekans

47/60 Hz ± %5

Çıkış Voltajı

380 Vac ± %1 %3 (İstenilen Değere Ayarlanabilir

Çıkış Koruması

Standart Regülatör W Otomat N/H Sigorta

Ekran

Giriş/Çıkış Voltajını Gösteren Dijital  Ekran

Regülasyon Hızı

100 Volt /Saniye

Transformatör Varyak Sargıları

Elektrostatik Silisli Sac Ve Özel İletken Tel

Yük Altında Verimi

% 98

Şebeke Regülatör Aktarma

Pako Şalter ile

Giriş Çıkış Bağlantı

Klemens / Skp Pabuç

Akustik Ses Seviyesi

50 Db’den Düşük

Çalışma  Sıcaklığı

- 40 °C  + 60 °C

Garanti

2)Yıl