Kombi Voltaj Regülatörü Kombi Voltaj Regülatörü

Regulator

Regulator Fiyatları

Voltaj Regülatörü

Kombi regülatörü

Kombi regülatörü fiyatları

Kombi regülatör fiyatı

Not:Evinizin Tamamına Regülatör Bağlamanızı Tavsiye ediyoruz. Çünkü Tüm Eşyalarınızı Güvence Altına Alırsınız.

Elektrik hattının girişine bağlanan 10 kva yada 15 kva Regulatör elektriklerin düşmesi voltaj yükselmesi ve ani dalgalanmaları ortadan kaldırır.15 kva Regülatör ev ve küçük işletmeler için değişken elektrik enerjisini sabit tutmak ve ayarlamak için üretilmiş 15 kva voltaj regülatörüdür.

Kombi regülatörü sadece kombiye takıldığından diğer cihazlarınız için tehlike devam edecektir.

Reksan kombi regülatörü özellikle havaların soğuk olduğu aylarında şebeke elektriğinde meydana gelen dalgalanmalarda kombinizde arıza ve ısıtma problemini önlemek amacıyla imal edilmiştir.

Reksan Kombi voltaj regülatörü,düzensiz gelen şebeke voltajını standart düzeye indirir kombinizin arıza riskini ortadan kaldırarak düzgün ısıtmasını sağlar ve arızalanmasını önler.

Reksan Kombi voltaj regülatörü, değişken şebeke voltajına hızlı cevap vererek çıkışta yüksek voltaj okuması durumunda içerisinde bulunan koruma sistemi ile çıkış voltajını keser normale döndüğünde tekrar otomatik çıkış verir.

Reksan kombi voltaj regülatörünün Genel Özellikleri;Otomatik ve hızlı gerilim regülasyonu

Kısa devre ve aşırı yükte koruma.Düşük gerilim ve yüksek gerilimde koruma.Dijital gösterge,

Kombi Voltaj Regülatörünün Kullanım Alanları. Doğalgaz Kombisi Basit ev cihazları Medikal cihazlar Bilgisayarlar

Elektriğin olduğu her alanda kullanılan reksan kombi voltaj regülatörleri elektrikli cihazlarınızın düzgün çalışmasını sağlamakta ve korumakta büyük etken taşır.

Ev Tipi Regülatör

Dairenizin tamamına Regülatör takarak kombinizi tek başına beslemek yerine evdeki tüm cihazları sağlıklı verimli uzun ömürlü çalışması bakımından 10 kva regülatör yada 15 kva regülatör takarak besleyebilirsiniz.