Regülatör fiyatları Regülatör fiyatları Regülatör fiyatları Regülatör fiyatları Regülatör fiyatları

Regülatör Fiyatı Fiyatları

Monofaze Regülatör Fiyatları

Trifaze Regülatör Fiyatları

Regülatör seçimi yaparken önce direk regülatör fiyatına değil regülatör markasına, regülatör kalitesine, firma güvenilirliğine, regülatör teknik servis imkanlarına, referanslarına bakmanızı öneriyoruz çeşitli regülatör fiyatları piyasaya sürülen kalitesiz regülatör markaları müşterileri yanıltmakta mağdur etmektedir.

Voltaj Regülatörü Fiyatları

Voltaj regülatörü seçimi yapmadan firmaları araştırın analiz ediniz

Servo regülatör fiyatları

Servo regülatör üretim kalitesine kullanılan malzeme ve işçilik kalitesine firma güvenirliliğine göre regülatör fiyatları değişir.

Mikroişlemcili Regülatör Fiyatları

Mikroişlemcili regülatörler üretim güvencemiz altındadır kalitesiz firmalardan uzak durmanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Kombi Regülatör Fiyatları

Kombi regülatörü kalitesi önemlidir ısıtmayan yada elektriksel arıza yaşatan kombinizi çin malı piyasa malı merdiven altı ucuz kombi regülatörü satıcılarına emanet etmeyin yoksa kombinizi korumak yerine yakmayı seçersiniz uyarı bizden seçim sizden.

Otomatik Regülatör Fiyatları

Otomatik voltaj regülatörü günümüz elektrik altyapı sorunlarına son veren elektrikleri düzenleyen regülatörler olarak üretilmiştir çeşitli özelliklerde üretilen voltaj regülatörleridir.

Trifaze Regülatör Fiyatları

Trifaze Regülatörler 3 faz giriş 3 faz çıkış sanayi tipi genelde işyerleri ve fabrikalar için üretilen sanayi tipi voltaj regülatörü olarak üretilmektedir.

Monofaze Regülatör Fiyatları

Monofaze Regülatörler genelde ev yada küçük işletmeler kısacası tek faz kullanıcıları için üretilmiş monofaze voltaj regülatörüdür.

Trafo Fiyatları

Trafolar çeşitli guruplara ayrılmaktadır izole tip trafo kutulu trafo oto tip trafo olarak geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Varyak fiyatları

Varyak Nedir?

Varyak özellikle  tek sargılı bakır telden toroidal  sac nüvesine sarılmıyla imal edilir.

Değişken kademeler ile hareketli bir fırçası ile 0 - 330° açıları arasında dönmesiyle oluşturulur. Kontrol genelde dci servo motor ile yapılır ancak elle yapılan modelleri de mevcuttur.

Varyak diğer adıyla ayarlı oto transformatör olarak da bilinmektedir . Ayarlı oto transformatör tek sargısında  primer ve sekonder varmış gibi davranır. Aynı zamanda en az 3 adet bağlantıya sahip olan ayarlı oto transformatördür.aynı zamanda servo voltaj regülatörlerinin ana parçasıdır.

Regülatör Parça Fiyatları

Regülatör Fiyat Listesi