Regülatör Parçaları Regülatör Parçaları Regülatör Parçaları Regülatör Parçaları Regülatör Parçaları Regülatör Parçaları Regülatör Parçaları Regülatör Parçaları Regülatör Parçaları

Regulatör Yedek Parçaları

Regülatör'ün önemli ana parçaları

Trafo & Regulatör

Trafo regulatörün ana parçasından bir tanesidir sekonder ve primer sargısından oluşan trafo farklı sarım özellikleriyle varyak yardımıyla istenen değerde voltaj almaya yarayan transformatördür

Varyak & Regulatör

Varyak fiyatları

Varyakçı

Varyak regülatör içinde ana parçalardan biri olarak görev yapar servo motor ve elektronik devre yardımıyla ayarlanan voltajda çıkış vermeye yarayan regülatör parçalarından bir tanesidir.

Pako Şalter & Regulatör

Şalter bir çok elektrik sisteminde işe yarayan meteryal özelliğine sahip olmakla birlikte regülatörlerde aç kapa baybas görevi gören şalter regulatör açma kapama parçasıdır.

Dci Servo Motor & Regulatör

Dc 12 volt motor 24 volt dci motor regülatör içerisinde elektronik karttan aldığı sinyalle varyağı istenen değere getirmeye yarayan motor regüğlatörün çıkış voltajını istenen değere gelmesine yardımcı olan parçasıdır.

Voltmetre & Regulatör

Voltmetre regulatörlerin giriş voltajını ve çıkış voltajını gösteren anoloj veya dijital regulatör ekran voltaj gösterge parçasıdır.

Elektronik kart devre & Regulatör

Regulatör kartı elektronik devre regulatörün Voltaj kontrol kartıdır şebeke voltajının düşme yükselme dalgalanma hareketini içerisindeki özel yazılım sayesinde anında fark ederek motora sinyal gönderir çıkış voltajını ayarlanan voltajda sabit tutmaya yarayan elektronik devredir.

Regülatör trafosu silisli sac

Voltaj Regülatörü ve transformatör sargılarında çekirdeğini silisyumlu sac demetleri teşkil eder. Silisli sacın transformatör üzerindeki özelliği, taşıdığı silisyum sayesinde manyetik kayıpları ortadan kaldırarak verimi arttırmasıdır. Ayrıca demire katılan bu silis, demirin manyetik özelliklerinde zamanla meydana gelebilecek değişiklikleri azaltarak, demiri daha kararlı hale getirir. Haddeleme sırasında sac kristallerinin belirli bir doğrultuda yönelmesi sacın manyetik özellikler bakımından kalitesinin artmasına ve belirli bir manyetik devre için daha az saca ihtiyaç göstermesine sebep olur.

Açıklama: Reksan Regülatör transformatörlerimizde 0.50 mm çekirdeği yönlenmemiş silisli 12.000 Gause değerinde.Kalite: M-470, M-530, M-600, M-700, M-800, M-940 Baz Metal:Soğuk Haddelenmiş Çelik Sac Elektrik kaybı: T 1.5/50 Hz. Maksimum 1.8 / 2.3 Wat/kg dir.Kaplama: Remisol, Rembrantin, Melizort, C3, voltateks, Renk: Kahverengi, Yeşil veya Gridir. Transformatörlerimizde, Regülatörlerimizde, Güç kaynağı ürünlerimizde standart E / I yada U / I Trafo sacları kullanılmaktadır