Reksan Regülatör Enerji firması olarak, ülkemiz ve dünya enerji sektörünü yakından takibe almış ve kapsamlı bir çalışma neticesinde, alınan yenilikçi ve istikrarlı kararlar ile kısa zamanda başarılı bir ivme kazanmıştır. 2012 yılında farklı alanlarda regülatör parçalarını üretme kararı alan firmamız üretim hacmini daha da artırarak kendi ihtiyacını karşılamış, aynı zamanda sektörümüzdeki diğer regülatör imalatı yapan birçok imalatçıya da tedarik hizmeti vermeye başlamıştır.

Hızla büyüyen firmamız 2016 yılına gelindiğinde, artık regülatörün tüm ana parçalarını yerli olarak imal etme ve dışa bağımlılıktan kurtulma kararı alarak, varyak ve troidal trafo imalatına başlamıştır.

Firmamız sektördeki diğer İmalatçı regülatör firmalarına regülatör kabinleri, varyak, troidal trafodkp sac işleme, statik toz boyama, gibi önemli ana parçaların yanında, regülatörlerin bir çok aksamını da üreterek hizmet vermektedir.

Firmamız, ülkemizde elektriğin olduğu her alana hizmet vermekle birlikte önemli kurumlarımıza hizmet vermektedir. Hastanelerin %98 ine, Türk silahlı kuvvetlerimize,  Aselsan, Aspilsan, Havelsan, Tika, Türk Kızılayı, Milli Savunma Bakanlığı Milli Savunma Sanayi, Cumhuriyet Başsavcılığı Adliye Hizmet Binaları, Üniversiteler ve büyük fabrikalara hizmet vermek te olup,  dünya enerji piyasasında özellikle, Türki Cumhuriyetler ile Arap ve Afrika ülkeleri yoğun olmakla birlikte, dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapan firmamız, bilinen, tanınan ve rağbet gören bir marka haline gelmiştir.

Firmamız yetişmiş teknik personeli ile bilgi ve birikimini en yeni teknoloji ile buluşturarak, en yeni regülatör teknolojisini, hızlı sınırsız hizmet anlayışını 7/24 servis garantisi ve ağı ile güven testini tamamlayarak siz değerli müşterilerine özenle hizmet veren regülatör firmasıdır.

Kısaca Regülatör Nedir? Regülatör Düzensiz gelen şebeke elektrik enerjisini düşme ve yükselme gibi  olumsuz dengesizlikleri ortadan kaldırarak, gerilim  regülasyonu yapan cihazlara regülatör denir

Regülatör elektrikli cihazları, elektriksel arızalara karşı korur, sağlıklı çalışmasını ve uzun ömürlü olmasını sağlar.

regülatör video, regülatör resim, regülatör görsel, regülatör imalat resimleri, regülatör markaları, varyak, varyak videoları, varyak resimleri

reksan regülatör videoları